Image Hosted by ImageShack.us
Main
Registration
Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: RockGirl483  
Killerpilze Moldova Forum » Killerpilze » Info » Stilul fetelor de vis
Stilul fetelor de vis
LusykDate: Saturday, 05.Apr.2008, 20:28 | Message # 1
Lucrator
Group: Administrators
Messages: 282
Status: Offline
Stilul fetei lui Fabi : Tricou rosu cu stelute negre , fusta in patratele , jambiere rosii – negre, curea neagra cu craniu si Converse rosii.
“ Eu sunt pentru fetele cu stil individual si stabil .... Mie imi place cind fetele poarta cravata cu cranii. De asemenea eu atrag atentia la culori , asa ca fetelor , imbracati-va in haine de culori aprinse "

Stilul fetei lui Jo : Maiou negru cu cranii in diferite culori , maiou roz cu cranii , Capri negri - largi , curea neagra cu stea.
Jo: Mie imi plac fetele care au stilul lor propriu , la care hainele nu sunt aceleasi ca la celelalte 100 altele. Mie imi plac bluzitele cu gluga si cu multe cranii . De asemenea atrag atentia la curele , eu singur le colectionez.

Stilul fetei lui Max: Maiou alb cu craniu , Blugi si curea cu craniu.
Max: Foarte important este ca stilul sa se combine cu lumea interioara a fetei .Daca cineva o sa imbrace aiurea chiar si cele mai super haine , aceasta o sa arate ridicol. Iar incaltzamintea mea preferata – Conversii .
Si , fetelor va rog , cit de mult nu l-ati iubi pe Fabi,nu va imbracati dupa sfatul lui ... asta doar este ....)


 
RibisaTHDate: Saturday, 05.Apr.2008, 20:52 | Message # 2
Practicant
Group: Administrators
Messages: 148
Status: Offline
wow ce gusturi sofisticate mai au....
rockerite numai...



Meine heilig liebe fur immer!!!
 
mirela_th_4everDate: Saturday, 05.Apr.2008, 22:58 | Message # 3
Bebe
Group: Users
Messages: 2
Status: Offline
Probabili sint amatori in kranii !!! Klasnie gusturi love
 
LusykDate: Sunday, 06.Apr.2008, 00:08 | Message # 4
Lucrator
Group: Administrators
Messages: 282
Status: Offline
mirela_th_4ever, Probabil ????
da ei numa in frunte nu au spus k vor sa vada cranii )))
uff .. eu ce sa zic .....
ma asteptam la altceva ))) atita tot )


 
KrisTHina483Date: Sunday, 06.Apr.2008, 23:09 | Message # 5
Student
Group: Users
Messages: 62
Status: Offline
da....cranii....cranii.... dry da dak o sa fie altfel imbracata.....no sa le placa????/
nu zic....ca shi mie imi plac asha haine.... happy ....da oricum....toti 3... cranii....aceleashi gusturi dry
 
LusykDate: Monday, 07.Apr.2008, 05:20 | Message # 6
Lucrator
Group: Administrators
Messages: 282
Status: Offline
KrisTHina483, am impresia ca ei pur si simplu au vazut pe cineva asha imbaracat si le-a placut ....

mda ... miine poimiine ai vedea si prin MD numa' cranii.... vesel o sa fie pt unii ))


 
KrisTHina483Date: Wednesday, 16.Apr.2008, 15:05 | Message # 7
Student
Group: Users
Messages: 62
Status: Offline
aha........ deja ma inchipui cum tu vii la germana imbracata in haine cu cranii.....shi eu la fel... happy ....shi acolo ne intilnim shi ne dam seama ca avem acelashi maiou.....iaka eu atunci ash ride!!!!!!!!! biggrin biggrin cool
sincer...am crezut ca baietii isi inchipuie stilul fetelor de vis....unul unic...(nushtiu...dar sa nu arate toate la fel...de parca ar fi de la incubator biggrin )....no spun cu rau...dar asha cred ( cu toate ca si mie imi place asha stil)/
cool cool cool happy happy
 
LusykDate: Thursday, 17.Apr.2008, 07:32 | Message # 8
Lucrator
Group: Administrators
Messages: 282
Status: Offline
KrisTHina483, o daaaa faza cu germana o fost tare haha
da nu kred eu sa ma imbrak asha ... doar de kurea ku craniu .... k imi plac la nebunie ... dar altceva ... nu prea cred ))

ki despre stitul asta a fetelor ... totzi vor cranii si totodata ceva deosebit .. .ca la nimeni )))
eu shtiu k in MD deocamdataasha ceva nu se gaseshte biggrin
da orikum .. mi se pare de prost gust ..... ori pate eu nu mi-am inchipuit cum trebuie .... asta ....
converse asta kane4no ne ploho .... happy dar 100% nu-i stilu meu biggrin
da asha vorbesc de parca ma shi apuc sa ma imbrac dupa sfaturile lor )))


 
danaDate: Saturday, 19.Apr.2008, 21:02 | Message # 9
Elev
Group: Users
Messages: 35
Status: Offline
mdea!!!klasna max l-o inchis pi fabi!!!asha shi trebu',sa askultam pe cei mai mari chiar daca nu ne place!!! wink biggrin
 
RockGirl483Date: Monday, 21.Apr.2008, 00:05 | Message # 10
Student
Group: Moderators
Messages: 53
Status: Offline
cranii cranii cranii...nu zic k numi plac da oricum...ceva mai original n-au gasit??

Stilul fetei lui Max: Maiou alb cu craniu , Blugi si curea cu craniu.
cel mai simplu si dragut! si tare bine k l-o inkis pe Fabi, k la acela prea sofisticat stilu! biggrin biggrin nush unde sia gasi asa ceva... biggrin biggrin


Ich bin nicht ich wenn du nicht bei mir bist...
 
Killerpilze Moldova Forum » Killerpilze » Info » Stilul fetelor de vis
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


| Copyright Killerpilze Moldova © 2024 | |